דרור בר-אל
מנהל המרכז להכשרת מאמני כלבים:
דרור בר-אלמיקום: הלימודים מתקיימים בחווה במושב באזור השרון, סמוך לכביש 6 ולצירי תחבורה מרכזייםתאריך פתיחה: 3.9.17
יום לימודים: א'
שעות לימודים: 17:00 – 21:00לימוד אילוף כלבים בשילוב קורס אימון כלבי הגנה ותקיפה במרכז אופק – המרחב שלך להצלחה
בשיתוף דרור בר-אל המרכז להכשרת מאמני כלבים בכפר מעש
רוצים להרחיב את גבולות המקצוע?

לימוד אילוף כלבים יחד עם קורס כלבי עבודה של אופק והמרכז להכשרת מאמני כלבים של דרור בר-אל, יפתח לכם עולם חדש של ידע ויכולת שיהפכו אתכם למאלפי כלבים טובים יותר!

בקורס מפורט זה, השונה במהותו מכל קורס הקיים כיום בשוק, תלמדו את עבודת ההגנה, וכך תהפכו למאלפי כלבים טובים ומגוונים יותר.

הקורס מיועד למאמני ומאלפי כלבים מוסמכים שסיימו את שלב לימוד אילוף כלבים.

כמו בכל הקורסים שלנו, בחרנו את אנשי המקצוע המנוסים והמתאימים ביותר למשימה.

הקורס מועבר ע"י מעיין אפסאי – מאלף בכיר בשירות הביטחון הממשלתי, מהעילית של מאמני כלבי ההגנה בישראל.

משימות שונות דורשות פתרונות שונים. אנחנו מאמינים שלכל מצב צריך להתאים את הפתרון המיוחד עבורו, לכן אנחנו לא מלמדים שיטה אלה שיטות. בחרנו מכל שיטת אימון את הכלים הטובים ביותר והכנסנו לארגז כלים לאימון ייחודי, שיהיה צמוד לבוגר הקורס לאורך כל הקריירה.

הסטודנטים שלנו מקבלים הרבה יותר:

  • שיתוף פעולה מנצח של מרכז אופק – המרכז להדרכת מטפלים ומדריכים ודרור בר אל.
  • ארגז כלים לאימון המשלב את המיטב מכל שיטות האימון
  • שיטת לימוד ייחודית המבוססת על ידע וניסיון בינלאומיים
  • צוות מדריכים ומאמנים הטוב בארץ, בעל ניסיון עצום בארץ ובחו"ל.
  • התנסות מעשית עם כלבים מסוגים שונים במהל הקורס
  • קורס ייחודי בנושא הקמת וניהול עסק בתחום הכלבנות עם דגש רב על שיווק עצמי.
  • מפגשי אימון עם צוות הקורס במהלך הלימודים ולאחריהם.

לאחר סיום לימוד אילוף כלבים ניתן להמשיך לקורס אשר בנוי מ 3 שלבים אשר אורך כל אחד מהם הוא 6 -8 שבועות ומתקיים בכלבייה הלימודית בכפר מעש ובכיתת הלימוד הסמוכה.

חלק א'- מבוא לעבודת הגנה

חלק זה נמשך 6 שבועות, ובמהלכו נכיר את הבסיס לעבודת הגנה עם כלבים. הקורס כולל שיעורים עיוניים ושיעורים מעשיים, ובמהלכו יתנסו הסטודנטים בעבודת הגנה עם מספר כלבים, ובבחינת ההתאמה של כלב למשימות הגנה ברמות השונות. הכלבים איתם נעבוד בקורס הינם כלבים המיועדים למשימות ביטחוניות בארגונים השונות במדינת ישראל. דגש רב יושם בקורס על ניתוב יצר והשימוש ביצר למשימות הגנה. הלימודים בקורס

חלק ב' – התמחות בעבודת אובייקט (DECOY)

חלק זה נמשך 8 שבועות, ובמהלכו נתמקצע בעבודת האובייקט. המקצוענים בעבודת הגנה ידעו לספר כי התפקיד המרכזי בעבודת הגנה ושרוול הוא האובייקט, קרי האדם עליו מיושמת עבודת ההגנה. לאחר שהתנסינו בעבודת האובייקט בחלק א' של הקורס, נכיר ונתרגל סוגים שונים של עבודת אובייקט וכן נלמד כיצד לאמן את הכלב לפעולה הרצויה לאחר ביצוע פעולת ההגנה.

חלק ג' – התמחות במתארים שונים ובמשימות שונות

חלק זה אורך 8 שבועות , ובמהלכו נלמד כיצד לעבוד בתנאי שטח שונים, כיצד לנהל פעולת הגנה על אובייקט מרוחק, כיצד להכשיר את הכלב להבחין בין אדם מאיים לאדם מאוים, וכיצד לעבוד בסוגי הגנה שונים – ליווי אישי, הגנת מתחם נטרול איום ועוד.

מנהל המרכז להכשרת מאמני כלבים – דרור בר-אל. מומחה להתנהגות בעלי חיים, מאמן כלבים בדרגת אומן. בעל ניסיון בינלאומי של למעלה כ 30 שנה בעולם הכלבים, ומבכירי הענף בישראל. אמון על הכשרתם והצלחתם של עשרות בוגרים שסיימו בהצלחה את שלב לימוד אילוף כלבים ושהוסמכו בקורסים שהעביר בשיטת "ארגז הכלים לאימון".

[avia_codeblock_placeholder uid="1"]