אודות מרכז אופק

מרכז אופק להכשרת מטפלים ומדריכים, הינו מרכז רב תחומי הראשון מסוגו בישראל ללימודי מקצועות הטיפול וההדרכה. המרכז הוקם על ידי המומחים להכשרת מטפלים ומדריכים, במטרה להכשיר את מטפלי ומדריכי העתיד ולהעניק להם את הכלים הטובים ביותר לקריירה מוצלחת. עובדת היותנו מרכז המתמחה בטיפול ובהדרכה מאפשרת לנו להקדיש את כל המשאבים לפיתוח תכניות ההכשרה בתחומים אלו, ולהעניק לתלמידינו יתרון מקצועי בשוק העבודה.

 

מרכז אופק להכשרת מטפלים ומדריכים מציע מסלולי ההכשרה הנחלקים לשני תחומים עיקריים:

קורס מטפלים לאוכלוסיות צמי"ד (צרכים מיוחדים) בתחומים רכיבה טיפולית, כלבנות טיפולית, ספורט טיפולי.

קורסי אילוף כלבים הכוללים התמחות באילוף וטיפול בבעיות התנהגות, וקורסים מתקדמים בתחום כלבי העבודה והשירות.

צוות המורים והמנחים שלנו מורכב מאנשי מקצוע אשר בחרו להפוך אהבה לקריירה והצטיינו בכך. לכולם ניסיון תעסוקתי עשיר בתחומם, ורבים מהם מנהלים ארגונים גדולים בתחום הטיפול, ההדרכה ובעלי החיים. עובדה זו מקנה להם הבנה מעמיקה בצרכי השוק, ומאפשרת לנו להתאים את תכניות הלימודים השונות כך שיעניקו יתרון תעסוקתי לבוגרינו עם צאתם לשוק העבודה. לכל אנשי הצוות שלנו ניסיון רב בהכשרת מטפלים ומדריכים במסגרות שונות. למעשה, אנו בוחרים את המרצים שלנו רק לאחר שהוכיחו את עצמם במסגרות אחרות. הבחירה עבורם לעבוד במרכז אופק, משמעותה עבודה מתגמלת יותר, בסביבה הממוקדת בטיפול ובאימון.
הקורסים ותכניות הלימודים של מרכז אופק להכשרת מטפלים ומדריכים נבחרים בקפידה, מתוך מטרה להעניק לכם, התלמידים, את המרחב המתאים ביותר להצלחה בלימודים, וחשוב מכך-לאחריהם בקריירה. אנו בוחרים מקצועות בעלי הגיון תעסוקתי, כלומר כאלו שניתן לפתח בהם קריירה. בנוסף, אנו מעניקים לכל תלמידינו קורס ניהול והקמת עסק בהיקף של כמה עשרות שעות, עם מיקוד בתחום בו בחרו לעסוק. צוות המרצים בקורסים אלו מורכב ממומחים בתחומי השיווק, המכירות והעסקים, ומאנשי מקצוע מנוסים בתחום המקצועי הנלמד.

מרכז אופק להכשרת מטפלים ומדריכים מציע התמחויות ושילובים ייחודיים, אשר יהפכו אתכם לאנשי מקצוע מגוונים יותר בסוף הלימודים. הצורך להתפתחות מקצועית הוא כנר לרגלינו. על כן אנו מציעים מגוון רחב של קורסים והשתלמויות לבוגרינו המהווים המשך טבעי ללימודיהם במרכז.

בראש מרכז אופק להכשרת מטפלים ומדריכים עומד עמרי לבני, מומחה בפיתוח וניהול תהליכי הכשרה מזה כ 15 שנה. בין היתר חתום עמרי על הכשרתם והצלחתם של מאות מאלפי כלבים, מדריכים ומטפלים בישראל בשנים האחרונות. בשנים האחרונות ניהל עמרי תכניות להכשרת מאלפי כלבים, מדריכי רכיבה, ומדריכי כלבנות ורכיבה טיפולית.   כמו כן עמרי הינו היחיד בישראל ששימש, באישור משרד התרבות והספורט, כמנהל של כל הקורסים להכשרת מאמני רכיבה על סוסים – דרגת ההסמכה הגבוהה ביותר בתחום הדרכת הרכיבה בעולם. הרעיון להקמת מרכז אופק הגיע מתוך הבנה כי הקורסים שהתקיימו לא מילאו את צרכי השוק, וכי קיים צורך אמתי במוסד לימודים שיתמקד בתחומי הטיפול וההדרכה, בדומה לקיים בארצות הברית ובאירופה. בהתאמה נבנו חלק מתכניות הלימוד שלנו על פי מודלים אמריקאים ואירופאים אשר הוכיחו את עצמם לאורך השנים.

רוצים לשמוע
פרטים נוספים?

מדיניות פרטיות

דילוג לתוכן