צוות המרצים והמדריכים של מרכז אופק

מנהל המרכז להכשרת מדריכי רכיבה, מנכ"ל ומייסד מרכז אופק

מאז שאני זוכר את עצמי אהבתי להיות בקרבת סוסים. אני זוכר את עצמי בגיל 10 ניגש לבעל החווה בה רכבתי ומבקש לבוא לטפל בסוסים. מאז אותו יום, מה שהתחיל כחוג הפך לתחביב שמילא את כל הזמן הפנוי שלי-

עמרי לבני

ראש תחום טיפול רגשי

״מהו האדם ללא החיה? אילו נעלמו החיות כולן,היו בני האדם מתים מבדידות רוחנית, כי גורל האדם הוא כגורל החיה״ כל בן אדם חייב ללמוד את היקום מחדש. כל בעל חיים נושא את היקום בתוכו. בני האדם מחצינים את חוכמתם – היא אצורה במוזיאונים, בספריות, אצל המלומדים. חכמת בעל החיים בדמו ובעצמותיו היא מצוייה. לא סתם בחרתי לפתוח את הפוסט עם זה . קשה לי לתאר את החיים שלי ללא בעלי חיים. הגעתי לתחום מתוך תהליך של ריפוי וצמיחה עצמית שבעלי החיים בעיקר כלבים וסוסים ריפאו אותי . התמזל מזלי בחיים לקום כל בוקר ולומר תודה על כך שאני עוסק בתחום שאני אוהב , תחום של נתינה וקבלה הן מצד בני האדם והן מצד בעלי חיים. אני מזמין אתכם/ן לחוות את את אותה תחושת הסיפוק והנתינה ולעבוד בתחום שמייצר משמעות , תחום שכמות האהבה גדולה מכל תחום אחר בזכות אהבתם של בעלי החיים. אני מזמין אתכם/ן לגעת ולהכיר את המקומות הכי מדהימים בנפש האדם עם שותפים שהם לא פחות מפסיכולוגים מלידה . יוני, בעל תואר ראשון ושני בפסיכולוגיה, בעל התמחות בפסיכותרפיה קוגניטיבית התנהגותית והתמחות בטיפול בעזרת בעלי חיים. כבר בתחילת דרכו בלימודי הפסיכולוגיה, ידע שאהבתו לבעלי חיים, ונסיוני הפרטי ביכולות ובעוצמות המרפאות של הקשר עימם, יקבלו ביטוי בעבודתו הטיפולית. תוך אמונה בייחודיות של קשר טיפולי המתבסס בעזרת בעלי חיים ובמרחב הייחודי והקסום של פינת חי והשפעתו על נפש האדם.

יוני יושע

ראש תחום הכשרת מאמני כלבי שירות

דנה וילקר

מדריכה בכירה קורס אילוף כלבים

איך זה שאני עוסקת בעבודה עם כלבים כבר מעל 25 שנים ולא שחוקה / מחפשת הסבת מקצוע ועדיין מרוגשת מכל פרוייקט מחדש? את בוני, הכלבה הראשונה שלי, קיבלתי מתנה לגיל 3. כילדת טבע מושבניקית, מגיל 7 בערך, אספתי כלבים שנזרקו במושב וכל פעם, בתחבולות שונות, אילצתי את ההורים שלי להוסיף עוד כלב ללהקה שלי. למעשה טיפלתי בהם, לימדתי אותם ותיקשרתי איתם בצורה אינטואיטיבית מזוית ראיה של ילדה. בילדות, גדלתי ועבדתי בחוות בקר וסוסים. נכנסתי לעולם אילוף סוסים עד אחרי הצבא, שם גם נוצר שיתוף פעולה ביני לכלבים בעבודת צוות. כשכל חבריי התלבטו במסלול הלימודים לעתיד, לי הדרך היתה מאוד ברורה. לפני 25 שנים סיימתי קורס הכשרת מאלפים לכלבי שירות והתמקצעות באילוף והתנהגות. משם כל הידע האינטואטיבי שצברתי, התחיל לקבל משמעות, סקרנות הבנה מקצועית וחיזוק רגשי ועמוק לכלבים. המשכתי משם ועד היום: לחקור, להבין ולהתעמק בהתנהגויות של כלבים ובעיקר לגשר בין כלבים ואנשים. פרוייקט חיי, להעלות את המודעות להתנהגות הכלב בקרב אנשים ולמזער בעיות התנהגות בעקבות כשל בתקשורת בין הכלב לאדם ולמנוע נטישות. הרי משם התחיל כל עולמי עם בע"ח המדהים הזה, שעיצב אותי למי שאני היום. את הידע שצברתי וכחלק מחובתי לכלבים, אני מעבירה לסטודנטים לאילוף וכלבנות כבר מעל 15 שנים. אני תמיד אומרת להם שכולנו השגרירים והדוברים של הכלבים לעולם האנושי. עם הכלב אני אותה הילדה שרצה בשדות. שמרשה לעצמה להשתחרר, לשחק, להתחבר ולתקשר מהלב דרך הכלב. אז אם בא לכם להשאר ילדים לנצח, להיות המתווכים של הכלבים לעולם האנושי ולעזור לבני האדם להבין אותם טוב יותר- מקומכם איתנו ב קהילת אילוף וכלבנות מרכז אופק מאלפת כלבים בכירה, בעלת נסיון וידע רחב ועשיר בהתנהגות כלבים, התמחות באילוף כלבי שירות. עוסקת בענף האילוף מ 1997. מרצה ומדריכה מאלפי כלבים בנושא התנהגות, לימוד גישות וטכניקות עבודה שונות לאילוף ובניית תקשורת נכונה ובריאה עם הכלב.

הילה גרינברג

ראש תחום כלבנות טיפולית

משחר ילדותי אהבתי כלבים. כל כך אהבתי כלבים, אבל המקסימום שאמא הסכימה היו שרקנים. כל כך אהבתי כלבים, יעידו השעות הרבות והשמחות אותן ביליתי אצל הדודים, בני הדודים והחברים שלהם היו כלבים. כשהקמנו בית, הכלב הראשון הגיע לפני הילד הראשון. ככה הרבה אהבתי כלבים! אבל בחלום הכי ורוד שלי לא חלמתי שאצא לעבוד עם כלבים. הכלבים שלי❣️ למדתי חינוך, כי אהבתי גם אנשים. עשיתי תואר ראשון ושני, עסקתי בהוראה וגידלתי כלב וגם ילדים ? אבל בחלום הכי ורוד שלי לא חלמתי שאצא לעבוד עם כלבים… לא כלב אחד. כלבים! בהתחלה שניים והיום שלושה! אצא איתם בבוקר ואחזור איתם הביתה בסוף היום. אלמד להכיר אותם, להבין אותם, להיות קשובה אליהם, לתקשר איתם, ללמוד מהם. אשחק איתם, ארקוד איתם, אטייל איתם ואעזור לאנשים וילדים איתם. כי כלבים עושים קסמים ופותחים את ה❤️. הגשמתי חלום שאפילו לא ידעתי שהוא אפשרי, והיום אני גם מלווה סטודנטים ב מרכז אופק למטפלים ומדריכים בדרך להגשמת חלום משלהם. שנה חדשה מזמנת התחלות חדשות… וחלומות מתגשמים‼️ מוזמנים ליצור קשרמאמנת כלבים ומטפלת ביחד איתם. מורה ומחנכת, בעלת תואר שני וניסיון של מעל 20 שנה בחינוך. משמשת כחונכת למורים בסטאז' ולתלמידים בקורס הכלבנות הטיפולית. מובילה תכניות שונות לטיפול בסיוע כלבים במוסדות, בתי ספר ובמסגרות פרטיות. מדריכה ילדים ונוער בסגרת חוגי אילוף ועוד.

ענת שושני

מדריך קורס רכיבה

שמעון דים

מנהלת קורסים ושרות לסטודנט

נטע כהן טילבור

מדריך קורס מדריכי רכיבה טיפולית

יורי ליבוביץ

צוות כלבייה שיקומית לימודית

עמית גרונפלד

סגן אלוף עולם בפריזבי כלבני

יעקב גדסי

מדריך קורס אילוף כלבים

מאז ומתמיד עולם הכלבים ריתק אותי. הכלבים בחיי גרמו לי לזוז, לטייל, ללמוד, פתרו לי בעיות בחיים וקשיים. אבל הכי הרבה קיבלתי מהם אהבה ללא תנאים. הרגשתי שהם מבינים אותי, ואני גם מבין אותם. בשנת 2010 החלטתי לקחת את אהבה הזאת ולהפוך אותה למקצוע. כי כמה אנשים קמים בבוקר ועובדים בתחום שהם הכי אוהבים? לאורך השנים גיליתי שתחום הכלבנות בעולם וגם בארץ מתפתח משנה לשנה. כל יום ויום נפתחת דלת חדשה ללמוד ולהתפתח. היום אני עוזר לכלבים "הקשים" ביותר. הם מאתגרים אותי,מסקרנים אותי, והסיפוק בלעזור להם ולשקם אותם הוא עצום שהלוואי שיכולתי לתאר במילים. לאחר הרבה שנים של נסיון באילוף,ניהול פנסיון, שיקום התנהגותי , הדרכות, הרצאות ועוד ..קיבלתי לפני שנתיים הצעה לבוא ולהיות מרצה בכיר במרכז אופק. התכנים, הידע, המשפחתיות, הרצינות בלקחת את התחום עוד ועוד צעדים קדימה הם ששאבו אותי למשפחת אופק. היחס החם והבית שהסטודנטים מקבלים, באחריות אני יכול להגיד שאין בשום מקום אחר. אז פה אני מזמין אתכם להצטרף אליי ולעוד מדריכים ולפתוח את הדלת הראשונה ולהיכנס לעולם שלם של עולם הכלבנות. אילוף כלבים. ולהתחיל לעשות יום יום את מה שאתם אוהבים. כנסו לקישור ובואו ניפגש ונהפוך את החלום למציאות מאלף ומשקם התנהגותי לכלבים. התמחות בשיקום ופתרון בעיות התנהגות מורכבות. 10 שנים בתחום הכלבנות ובעל פנסיון כלבים.

מתן ידידיה

מדריך מחלקת הכשרת ילדים ונוער

איתי עובד

מדריכה קורס כלבנות טיפולית

אירית אלרועי

ראש תחום טיפול וסיוע בעזרת סוסים בעבודת קרקע

מטפלת הוליסטית ברכיבה על סוסים, פסיכותרפיסטית מוסמכת בסיוע סוסים, מטעם איגוד EGALA – Equine Assisted Growth and Learning Association הבינלאומי לצמיחה ולמידה בסיוע סוסים. מייסדת מרכז Gallop לפסיכותרפיה בעזרת סוסי חופש.

אביבית מלכה בן גאון

צילום ומיתוג ויזואלי

צלם מוכשר ומוערך בעולם הכלבנות בישראל, זוכה פרסי צילומי כלבים בינלאומיים. מתמחה בצילומי ספורט כלבני על כל ענפיו, בוקים לכלבים, אלבומי הריון, זוגיות, עם כלבים כמובן. אבא מאושר לקסם רועה גרמנית ולחץ המילנואה.

מאיר גור

מדריכה ראשית בתחום אילוף כלבי רעייה

עדי המומחית הבכירה בישראל לתחום אילוף ואימון כלבים לרעיית צאן ובקר ממפתחי תחום הרעייה באמצעות כלבים בישראל. אלופת ישראל לשנת 2016-17 ייצגה את ישראל באליפות עולם בהולנד 2017 בעלת ניסיון רב באילוף ובהדרכה.

עדי אתרוג

מדריכה קורס אילוף וכלבנות טיפולית

כשהייתי קטנה והיו שואלים אותי מה ארצה לעשות שאהיה גדולה, היו הרבה תשובות. עם הזמן גדלתי וכבר לא היו לי תשובות לשאלה הזו, לא ידעתי מה אני רוצה לעשות אבל ידעתי שיש לי שליחות והמשמעות שלה קצת שונה. חכיתי וחכיתי, עברו הרבה שנים ואז הגיע אליי פאפו, והתשובה הייתה אצלו.❤️ כעבור כמה חודשיים ישבתי עם פאפו בספה, אמרתי לו שיש מקצוע עם כלבים שאני לא מכירה ושאני חייבת להפיץ לעולם מה הם מעניקים. כמה כוח יש בכלב שנמצא בסביבה, כמה כוח יש בתקשורת עם כלב וכמה כוח ומשמעות זה נתן לי. לא היה לי ספק שאני אבחר בבית הספר הכי מקצועי שיש, עד שסוף סוף יש שם לחלום שלי – כלבנות טיפולית. כבר בשיחה הראשונה עם מרכז אופק להכשרת מטפלים ומדריכים הבנתי שאם אני רוצה להיות כלבנית אמיתית – הדרך שלי מתחילה שם. ואז נכנסתי למשפחה וזו הייתה הדרך הכי מדהימה, מקצועית, מחבקת ומלווה שהייתה לי. ובהחלט הגשמתי את החלום. מידי יום אני ופיבי עוברות מסע אל הנפש ותהליך עם המטופלים שלנו.✨ חלום נוסף שהתגשם הוא ללוות סטודנטים מדהימים של מרכז אופק בתחילת דרכם בעולם הכלבנות. אספר לכם ששבוע הבא אני מצטרפת לקורס כלבנות טיפולית – אבל הפעם בתור עוזרת מדריך. מרגש כלכך לעבוד ולצאת למסע עם הסטודנטים על 2 והסטודנטים על 4 – שבעוד כמה חודשיים יהיו כלבנים וכלבים טיפוליים הכי טובים בארץ!?‍♀️ מטורף להיות חלק מצוות הכי מטורף ומקצועי שקיים. והכל מתחיל במשפחה שבחרת להכנס אליה. מזמינה את כולכם לראות להצטרף למשפחה שלי! בואו לראות את המקום שהופך חלום למקצוע?❤️

מורן אברמוביץ

מדריך בכיר קורס כלבנות טיפולית

בעל נסיון של 12 שנים באילוף וטיפול בעזרת כלבים, התמחות בעבודה קבוצתית עם נוער בסיכוי. עוסק בספורט רעיית כבשים עם להקת כלבי בורדר קולי. מוביל תוכנית הכשרה כלבי עבודה לרעייה בכפרי נוער. מכשיר כלבי שירות לילדים בעלי צרכים מיוחדים

אסף גל

מדריך קורס אילוף כלבים

מאז שהייתי קטן אהבתי בעלי חיים ורציתי לעבוד בזה ?❤️ ללמוד את זה הייתה לגמרי הבחירה הכי טובה שעשיתי בשביל עצמי?? בקרוב יפתחו קורסים חדשים ואני מזמין אתכם לבוא לראות על מה אני מדבר

דיויד סמוליר

מנהלת מחלקת הכשרות ילדים ונוער

פני עשור וקצת נולד לי אח קטן ומתוק, ככל שהוא התפתח וגדל שמנו לב שמשהו לא כשורה הוא לא הסתכל לנו בעיניים, לא ענה כשקראנו לו בשמו לא הבנו מה קורה ??‍♀️ אחרי שנתיים הגיע האבחון ״אח שלך אוטיסט״ מעכשיו מתחילים לעבוד ולעזור לו להתנהל בעולם ! כל אחד מבני המשפחה נרתם לסייע אבל הרגשתי שאין לנו כלים להתמודד עם המצב, עברנו תהליך ארוך בו הוא לימד אותנו מהי חמלה, אמפתיה ובעיקר סבלנות❣️ עברו השנים וחיפשתי מקצוע לחיים, מצאתי את עצמי מחפשת בלי סוף איזה מקצוע יכול להתאים לי ופתאום צצה לי פרסומת של מרכז אופק בפייסבוק, נכנסתי לאתר שלהם וכל כך התלהבתי !! באותו הרגע התקשרתי לאמא שלי ואמרתי לה שזה מה שאני רוצה לעשות בחיים ☺️ כמובן שעשיתי סקר שוק משוגע והלכתי לפגישות במוסדות שונים אבל כשנכנסתי למרכז אופק הרגשתי בבית! באותו הרגע ידעתי שכאן אני אלמד, לא היה לי ספק שאני נמצאת המקום הכי מקצועי בארץ ללימודי כלבנות טיפולית מרכז אופק להכשרת מטפלים ומדריכים הקורס היה עבורי הגשמת חלום ! המרצים היו מקצועיים, קיבלתי כלים מדהימים לעבודה והכרתי חברים לחיים?? החיים התגלגלו והתחלתי לעבוד במקום המדהים הזה ?? היום אני מנהלת את מחלקת ילדים ונוער במרכז אופק ואני מזמינה אתכם ללמוד מקצוע שכולו לב ?

רויטל פטיגורסקי

מנחה ומרצה בכיר בקורס רכיבה טיפולית

מוסמך כמדריך רכיבה טיפולית ומערבית,מוסמך כמרפא בעיסוק BOT מטעם האוניברסיטה העברית בירושלים. בעל תואר שני M.A בייעוץ חינוכי. מוסמך 'איגלה': (Fundamentals EAGALA Certification) פסיכותרפיה ולמידה בעזרת סוסים. עובד במרכז חוויות כמרכז תחום הרכיבה הטיפולית ומנהל האורווה במרכז. עובד בבית ספר 'סדנת שילוב', המשלב נערים עם מוגבלות שכלית התפתחותית יחד עם נערים בעלי קשיים רגשיים-התנהגותיים, כמרפא בעיסוק, מדריך רכיבה טיפולית, מרכז תחום חינוך מיני חברתי ומדריך צוותים חינוכיים וטיפוליים. במסגרת תפקיד זה אחראי על פרויקטים שונים כגון תחרויות רכיבה עבור רוכבים עם צרכים מיוחדים בהשראת Special Olympics ופיתוח שביל אתגרי לרכיבת שטח המותאם עבור רוכבים עם מוגבלויות. מנחה סטודנטים ומרצה במספר תוכניות הכשרה למדריכי רכיבה טיפולית גילי נשוי ואב לארבעה ילדים. מתגורר בקיבוץ ראש צורים שבגוש עציון.

גילי קרמר

מדריכה בכירה בקורסי רכיבה מערבית

מאמנת רכיבה מערבית, בעלת ניסיון רב ​כמתחרה וכמאמנת רוכבים במסגרות תחרותיות שונות, ו​בהכשרת מדריכי ​רכיבה. מנהלת מועדון רכיבה מערבית בחווה בכפר בן נון.

תדהר בלנגה

מדירכת קורסים במרכז אופק

רומן ביני לבין הסוסים התחיל בילדות בקיבוץ קטן בגליל.. זו הייתה אהבה ממבט ראשון? מיד חשתי את ליבי נפתח, שלווה עוטפת אותי והנאה צרופה. איך אפשר להתעלם מתחושה זו?? אז לא התעלמתי כמובן והמשכתי את דרכי בעולם הסוסים. ביליתי אינסוף שעות בחווה סביב הסוסים, סביב אנשים ולמדתי את התנהגותם והיחסים המיוחדים ביניהם. אחרי הצבא המשכתי להתמקצע וגרתי בחו"ל מספר שנים וחייתי את החלום האמיתי- לנשום, לחשוב ולדבר על סוסים כל היום, 24/7 וכשחזרתי לארץ החלטתי לנסות עולמות נוספים.. למדתי באקדמיה ועבדתי עם נוער קצה. אבל ליבי, תמיד משך אותי לסוסים חזרה.. את הקשר המיוחד בין סוסים לאנשים קשה מאוד להסביר במילים (ודרך אגב זה מה שכל כך מיוחד-לא צריך תמיד להסביר).. לפני מספר שנים הצטרפתי למשפחה המיוחדת של מרכז אופק להכשרת מטפלים ומדריכים וגררתי אותם עד הפריפריה בצפון על מנת לתת מענה הכשרה מצוין גם בצפון.. ? בעצם היום זו עבודתי המרכזית- להכשיר את דור ההמשך, לקחת חלק מתהליך של כל כך הרבה אנשים, לנגוע, לשנות.. אין סיפוק גדול מזה! מרכז אופק הוא המוסד הגדול היום בישראל המכשיר סטודנטים ומתמקצע ברכיבה טיפולית וכלבנות טיפולית. בואו לקחת חלק מהקסם וללמוד את הקשר האדיר הזה בין הסוסים לאנשים, בין אנשים לעצמם, בינכם לבין עצמכם! מחכים לכם על הסוס.. ??

יהב מורדוך

מדריכה קורס כלבנות טיפולית

שנה חדשה בפתח. זמן התבוננות במה שהיה, במה שהווה, במה שעוד מחכה להיות. הזמנה להשתנות ולפתוח דלת להתחלות חדשות… השינוי שלי התרחש באמצע החיים. ילדותי הקיבוצית וחיבורים עתיקים קראו לי לשוב לטבע, לאדמה, לעבודה עם בעלי חיים. הלכתי עם קריאת הלב והחיים קיבלו משמעויות חדשות… הסוסים והכלבים הפכו לשותפיי למסעות הגוף והנפש ולחיבורי הלב. היום זו זכות גדולה עבורי להצטרף לאנשים במסע החיים שלהם. לחפש, ללמוד, לצמוח ולהשתנות ביחד. אם הגיע גם הזמן שלכם לרקום חלומות למעשים, מוזמנים להצטרף אלינו?

ענת אלון

מדריכה קורס כלבנות טיפולית

כל מי שמכיר אותי יודע שמאז ומעולם היה לי לפחות כלב אחד בבית, באמת שלא זוכרת את עצמי בלי היצור המדהים הזה לידי בכל שנות חיי. לפני יותר מ-6 שנים תו"כ לימודים לתואר ראשון, ממש במקרה גיליתי את המקצוע (המושלם בעולם לדעתי) של כלבנות טיפולית, הבנתי שמצאתי את מה שחיפשתי והחלטתי שלא משנה מה- אני הולכת על זה! במקביל לתואר ולמשרה מלאה באותה התקופה, עשיתי סקר שוק רציני בבתי הספר שמלמדים כלבנות טיפולית, וגיליתי את מרכז אופק להכשרת מטפלים ומדריכים- מיד הבנתי שמצאתי את המקום המקצועי ביותר בתחום. אמנם זו הייתה תקופה עמוסה ביותר, אבל האושר שהלימודים האלה גרמו לי הוא אינסופי! ללא ספק אחת התקופות היפות בחיים שלי. מאז ועד היום זה החיים שלי, אני זוכה בכל יום מחדש לעבוד עם האוכלוסיות המיוחדות ביותר שיש, להדריך את הסטודנטים המדהימים של מרכז אופק וכמובן להיות מוקפת בכלבים הכי מופלאים שיכולים להיות. אין סיפוק גדול יותר מלראות את הסטודנטים שלנו עוברים את התהליך המדהים הזה בדרכם להיות מאלפים וכלבנים טיפוליים הכי טובים שיש! כלבנות הוא תחום שלא נגמר לעולם, תמיד יש מה ללמוד, להתפתח ולהתקדם, וזה מה שאני כל כך אוהבת בו! אם הגעתם עד כאן וזה מעניין אתכם- ממליצה בחום להכנס לאתר של מרכז אופק, להתרשם מהקורסים השונים ולקרוא קצת את המאמרים המדהימים על המקצוע הטוב בעולם (ואני אובייקטיבית לגמרי?). אהבתם? צרו קשר לקביעת פגישה אישית- אבל מזהירה אתכם- ברגע שתגיעו למקום הזה ותפגשו את האנשים (הצוות, הסטודנטים והכלבים) המדהימים שלו- אין דרך חזרה?? מאלפת כלבים ומדריכת כלבנות טיפולית, בוגרת לימודי מדעי החברה והרוח – התמחות בקרמינולוגיה.

מאי קריגסמן חקלאי

מדריך קורס אילוף סוסים, קורס מדריכי רכיבה

הייתי נער שלא ממש מצא את עצמו כשהציעו לי להצטרף לקורס מדריכי רכיבה. לא שיערתי שהקורס שנרשמתי אליו ישנה את החיים שלי מהקצה אל הקצה, ויפתח לי את הדלת לעולמם המופלא של הסוסים ולקריירה כמדריך, מטפל, מאמן ובעלים של חווה. היום אני עובד עם ילדים, נוער ומבוגרים, ודרך הרכיבה מנסה להכיר להם עולם מדהים של ערכים, התמודדות, ודאגה לבעלי החיים. אם גם לך בא לצאת לדרך חדשה, ללמוד להיות מדריכי רכיבה או רכיבה טיפולית, לבלות שעות כל יום עם החיה המדהימה הזו תוך נתינה ועזרה לאנשים, אני מזמין אותך להצטרף לקורס שנפתח אצלנו מרכז אופק להכשרת מטפלים ומדריכים בקרוב. נתנאל קוסקס – מדריך קורס אילוף סוסים, קורס מדריכי רכיבה

נתנאל קוסקס

מדריכה בכירה קורס אילוף כלבים

תמיד אהבתי בע״ח. כלבים במיוחד הקסימו אותי. באצילות, באהבה ללא תנאים ובדרך הכ״כ מיוחדת שלהם לגרום לנו להרגיש נאהבים. גידלתי כלבים, חייתי איתם ונשמתי אותם. לפני 20 שנה החלטתי ללמוד גם להכיר אותם יותר ולהבין אותם לעומק. לא רק לאהוב אותם. והכי חשוב- לתת להם בחזרה את כל מה שכל כך מגיע להם. מבחינתי, מאמן כלבים טוב הוא כזה שמבין כלבים. מה מניע אותם, מה הם אוהבים, מה הם לא אוהבים, מה מפחיד אותם ומה הם צריכים. והכי חשוב: איך לעזור להם. זו הסיבה שאני בחרתי ללמוד ולעסוק בזה. ב 20 השנים האחרונות אני חווה עולם שמתקדם ומתפתח ולומד להכיר את היצור המופלא הזה יותר ויותר. כזה שמכיר ונותן מקום לרגשות ולצרכים של הכלבים ומשתדל לשפר את החיים שנכפו עליהם לצידנו. בשנים האחרונות אני מדריכה סטודנטים לכלבנות ב קהילת אילוף וכלבנות מרכז אופק ושמחה על הזכות שניתנה לי להעביר את הידע שרכשתי עם השנים לתלמידים שלי, שמתחילים את צעדיהם הראשונים בתחום הענק והמתפתח הזה. והכי חשוב: תזכרו שבכל רגע נתון אלפי כלבים חיים בכלביות, בהסגרים וברחובות ומחכים ליד מושטת שתעזור להם. בואו תהיו אתם אלה שעושים את השינוי עבורם. מזמינים אתכם להיות חלק מהמשפחה הענקית שלנו, שגדלה ומתרחבת כל הזמן. שנותנת כתף תומכת והקשבה לכל אדם שהופך לחלק ממנה מאלפת כלבים בכירה בעלת נסיון וידע עשיר בתחום התנהגות ואילוף הכלב משנת 2003. התמחות באילוף ותהליכי שיקום כלבים. מדריכה ומכשירה סטודנטים לאילוף וכלבנות.

גל בכר

מדריכה קורס כלבנות טיפולית מרכז אופק

שנה חדשה, הזדמנות מצויינת לעצור ולחשוב האם אני עושה את מה שאני אוהבת ברוב שעות היום? אחרי ששנים לא יחסתי חשיבות לשאלה הזאת בהקשר של קריירה ועבודה. היום אני יודעת שאני עושה את מה שאני אוהבת כמעט בכל שעות היום!! (השעות שלא נכללות זה שעות הפקקים הנוראים ) אני מזמינה אתכם להצטרף אלי ולעוד מאות בוגרי ובוגרות של מרכז אופק להכשרת מטפלים ומדריכים לעשות את מה שאתם אוהבים גם בקריירה שלכם! בואו תגשימו חלומות ותעופו הכי גבוהה שאפשר במקום שלא יוותר לכם! ישקיע בכם ויוציא ממכם את הכי טוב ומעבר לו…

גל אייזנמן

צוות כלבייה שיקומית לימודית

עולם הכלבים לא הגיע אליי כמובן מאליו. לא גדלתי בסביבה שתומכת תמיד, אבל בעזרת פטל אני מצליחה ליצור שינוי במרחב ולהפוך את המציאות (אפילו בקצת) לתומכת ואף אוהבת כלבים. מזמינה אותכם להגשים את עצמכם וללמוד אל תוך העיניים הטהורות האלה ולהרוויח קצת זמן בחיים עם הילדים הפרוותים האלה, מזמינה אותכם להעז וללמוד על עצמכם ככ הרבה יותר ממה שחשבתם שאתם כבר יודעים, לצבור חוויות ולקום בבוקר עם זנב בפרצוף וחיוך. ואיזה מזל שיש להם צוות נהדר שיוכל ללמד ולכוון ולעזור לכם להגשים חלומות שלא חשבתם שיש בכם. מוזמנים לפנות אליי לעצות, הכוונות, תהיות וכל השאלות ?

רחלי ווימן

מדריכה ראשית בתחום רפואה וטרינרית משולבת

ד"ר מיה ברק היא וטרינרית ( DVM) מוסמכת לדיקור וטרינרי (CVA) מטעם Chi Institute בפלורידה – מרכז ללימודי רפואה סינית לוטרינרים. מיה עוסקת ברפואה וטרינרית משולבת וצברה ידע רב ונסיון מעשי בעבודתה במרפאות שונות ובמרכזי שיקום לבעלי חיים בארה"ב. גישתה של מיה למטופליה ייחודית. היא משלבת רפואה מערבית קונבנציונלית עם רפואה מסורתית בשילוב פרקטיקות שונות מתחום הרפואה הסינית – דיקור, צמחי מרפא וטכניקות מגע שונות לצד כירופרקטיקה בשיטת network, הומיאופתיה ותזונה טבעית. במקביל לעבודתה בתחום הוטרינריה המשולבת מיה עובדת גם בבית המחסה של עמותת "תנו לחיות לחיות". בעלת נסיון רב בעבודה עם סוסים, חיות בית ומשק.

ד"ר מיה ברק

מדריך קורס אילוף כלבים

פני 7 שנים קיבלתי לראשונה בחיי כלב מהמם בשם אוצ'ו, כלב מתוק שאהב מאוד לשחק בפזירבי הייתי בטוח שאני מבין אותו והוא מבין אותי ומצד שני היו רגעים שבכלל לא הבנו אחד את השני… תהיתי אם מאלפי כלבים גם חווים את החוויה הזו והתחלתי לקרוא באינטרנט ולנסות לקבל מידע איך להתמודד ברגעים שאני ואוצ'ו לא מבינים אחד את השני…ככול שקראתי יותר מידע באינטרנט התבלבלתי יותר והחלטתי שאני הולך ללמוד "אילוף כלבים". כבר בתחילת הקורס קיבלתי ידע וכלים איך להתמודד ברגעים שאנחנו לא מבינים אחד את השני ותוך זמן קצר כל הבעיות שלנו נפתרו אני ואוצ'ו הפכנו להיות החברים הכי טובים! נהננו בלי הפסקה ובעיקר הצלחנו לבנות קשר והבנה אחד עם השני. באמצע הקורס אוצ'ו ואני נפרדנו…הוא עלה לגן העדן של הכלבים ואני הייתי באמצע הקורס בלעדיו עם שברון לב הכי גדול בחיי… הרי רק בזכותו נרשמתי לקורס הזה. המזל שהחיים ממשיכים וראיתי שיש עוד המון כלבים כמו אוצ'ו הכלב שלי שצריכים שיבינו אותם ולא רק הם גם יש עוד הרבה אנשים כמוני שרוצים שהכלב שלהם יבין אותם. הקורס הסתיים ויצאתי למסע של חיי! החלטתי שאני הולך להיות מאלף כלבים כזה ששם דגש על ההבנה והקשר בין כלבים לאנשים אחרי כמה שנים זכיתי להצטרף להדריך בבית ספר שמכשיר מאלפי כלבים אני גאה ב מרכז אופק להכשרת מטפלים ומדריכים ששם את אותו הדגש שהכלב שלי אוצ'ו חרט לי על הלב שזה להבין אחד את השני אני מזמין אתכם להצטרף למסע המרתק הזה של עולם הכלבים בו נלמד אתכם איך לפתוח את הלב והראש שלנו אל מול הכלבים המדהימים שאנחנו זוכים להיות בסביבתם❤️

יובל יצחק

רוצים לשמוע
פרטים נוספים?

מדיניות פרטיות

דילוג לתוכן