קורס אילוף כלבים וכלבנות טיפולית למגזר הדתי והחרדי - קבוצת נשים

קורס אילוף כלבים וכלבנות טיפולית – קבוצת נשים

קורס אילוף כלבים וכלבנות טיפולית – קבוצת נשים- הזדמנות חדשה עבורך!

כלבנות טיפולית היא תחום מתפתח בתחום הטיפול, שמתמקד בשילוב בין הכלבים ובין האדם לטובת התמודדות עם בעיות רגשיות, פיזיות וחברתיות. תחום זה עוזר לאנשים להתקרב לעצמם ולאחרים, להתמודד עם חרדות, לשפר את התקשורת ולהתפתח כמיטב יכולתם. כיום, עם התפשטות התחום, נפתחה הזדמנות חדשה ומרתקת עבור נשים, אשר חשוב להן ללמוד בהפרדה, להשתתף בקורס כלבנות טיפולית המתאים גם למגזר הדתי והחרדי.

לימודי כלבנות טיפולית מציעים לסטודנטיות את ההזדמנות לרכוש כלים וידע מקצועי שיאפשר להן לעבוד בתחום זה המרתק והמועיל. הקורס המיוחד מציע להן ידע וכלים מקצועיים לעבודה עם כלבים במסגרת טיפולית. הקורס מתמקד בהבנת הטבע הכלבני, באופן שבו הכלבים מתקשרים ומביעים רגשות, ובשיטות הכשרה והתנהלות עם כלבים בצורה יעילה ומקצועית. הקורס כולל גם חלק ניסיוני, בו המשתתפות יכולות לקבל ידע ולתרגל את הכלים שנלמדו.

תכני הלימוד

הקורס כולל גם תרגול והתנסות נרחבת בעבודה עם כלבים במסגרת טיפולית עם מטופלים אמיתיים, זאת הזדמנות מצוינת להתרגל עבודה המעשית ולהתמודד עם אתגרים שעשויים להתרחש בפועל. כל התרגול נעשה תחת הלימוד וההדרכה של מדריכות ומרצות מנוסות ומקצועיות.

בסיום הקורס, המשתתפות שסיימו בהצלחה, מקבלות 4 תעודות הסמכה-
מאלפת כלבים מוסמכת
מטפלת התנהגותית הכלבים
מדריכת כלבנות טיפולית
הכשרת כלבי תראפיה
הסמכות ישמשו ככרטיס ביקור או כהמלצה במסגרת חיפוש עבודה בתחום הטיפול הכלבני. כמו כן, התעודה מסמלת את המקצועיות והמיומנות של המשתתפות, ומעניקה להן את הביטחון הנדרש להתמודד עם אתגרים מורכבים בתחום הכלבנות הטיפולית.

הקורס מהווה הזדמנות מעולה למשתתפות ולהתמודד עם אתגרים רגשיים, פיזיים וחברתיים באופן מקצועי ואחראי.
הידע והמיומנות שנרכשים במהלך לימודי כלבנות טיפולית מאפשרים לנשים להתמודד עם אתגרים רבים ולשפר את איכות החיים שלהן ושל אחרים. בעזרת כלבים מאומנים, נשים יכולות לסייע בטיפול במגוון מצבים, כולל טיפול בילדים עם צרכים מיוחדים, במטופלים עם מחלות כרוניות ובאנשים הסובלים מדיכאון או חרדה. כלבנות טיפולית יכולה לשמש ככלי טיפולי יעיל ומועיל במגוון תחומים רפואיים ומנטליים.

לימודי כלבנות טיפולית מתחילים ברקע בסיסי בעולם הכלבים ובהבנה עמיקה של התנהגותם וצרכיהם של הכלבים. הלימודים מתמקדים באימון ובפיתוח יכולות התקשורת עם הכלבים, ובהבנת הדינמיקה של הקשר בין הבעלים לבין הכלבים שלהם. בנוסף, נלמד כיצד לזהות ולטפל בבעיות התנהגותיות של הכלבים ולהבין את השפעתן על המצב הרוחני והפיזי של האדם.

המטרה העיקרית של לימודי כלבנות טיפולית היא לספק לנשים את הידע והכלים הנדרשים כדי לעבוד בתחום זה ולהצליח. במהלך הלימודים, נשים יכולות לרכוש ידע רחב ומקצועי בתחום הכלבנות טיפולית, וללמוד כיצד לפעול במגוון סביבות ולעבוד עם קהלים שונים. הן יכולות ללמוד כיצד לזהות ולטפל בצרכים המיוחדים של כל מטופל, וליצור קשר וידידות עם הכלבים שלהם.

לימודי כלבנות טיפולית יכולים להיות דרך מרתקת ומעוררת השראה לנשים שמעוניינות להתעסק בתחום הטיפול החיוני והמועיל של כלבים. בעזרת הלימודים, נשים יכולות לשנות את חייהן ואת חיי האחרים לטובה, ולהביא שמחה ותמיכה לאנשים שזקוקים לטיפול נוסף. לימודי כלבנות טיפולית הם כלי עוצמתי שיכול לשנות את העולם ולהביא שיפור מוחשי לחיי הנשים ולחייהן של אנשים אחרים.

 

דרישות קבלה

קבלה לקורס לאחר ראיון אישי

צוות מרצים

איפה ומתי?

8.9.24 ה' באלול
ימי ראשון ורביעי 09:30-13:30
סניף הוד השרון – עדנים

קורסים נוספים :

צרו איתנו קשר

רוצים לשמוע
פרטים נוספים?

מדיניות פרטיות

דילוג לתוכן