11

קורס מדריכי רכיבה על סוסים – מגמת חקלאות

אז מה הדבר שאתם הכי זוכרים מבית הספר? סביר להניח שאם תשאלו את התלמידים שלנו, אשר עוברים קורס מדריכי רכיבה על סוסים במהלך כיתה י"ב, הם יגידו לכם שזאת החוויה המשמעותית ביותר.

אז איך זה עובד?

את הפרוייקט המיוחד הזה התחלנו בבית הספר אדם חברה וטבע בכרמיאל. בית הספר מקיים מזה מספר שנים מגמת סוסים במסגרתה נחשפים התלמידים לחיה המדהימה הזו ואף נבחנים בבגרות בחקלאות עם התמקדות בענף הסוסים. לפני כשנתיים, החליטו בבית הספר לקחת את המגמה צעד קדימה, ולהציע לתלמידי י"ב המעוניינים בכך קורס מדריכי רכיבה על סוסים במסגרת כיתה י"ב. אחת לשבוע עמרי לבני מגיע לחווה בקיבוץ אשבל שם מתקיימים ימי הלימודים במגמת סוסים, ומעביר לתלמידים קור מדריך רכיבה על סוסים "כדת וכדין". הקורס מתקיים באישור ובפיקוח משרד התרבות והספורט, ובסופו עוברים התלמידים מבחני הסכמה עם טובי מאמני הרכיבה בישראל. והפרס לזוכים? תעודת מדריך רכיבה על סוסים בסגנון מערבי, המאפשרת ללמד רכיבה בכל חווה בארץ. מעבר למקצוע אותו רוכשים התלמידים, אנו עדים לתהליך חזק מאוד של התבגרות, לקיחת אחריות ורצינות שעברים התלמידים.

אין ספק שהכלים אותם מקבלים בקורס בכל הנוגע לרצינות, מקצוענות ויכולות הדרכה, תלווה את התלמידים בהמשך חייהם, בין אם יבחרו בעבודת מקריך רכיבה על סוסים ובין אם יבחרו בכל דרך אחרת.

מרכז אופק מציע לכם קורס מדריכי רכיבה על סוסים – מדריך רכיבה מערבית המקיף ביותר בארץ!

אם גם אתם מורים או מחנכים המעוניינים לשלב את מגמת הסוסים או את קורס מדריכי רכיבה על סוסים בבית הספר, נשמח לעמוד לרשותכם ולהציע תכנית מותאמת במיוחד עבורכם.

תכני הלימוד

הקורס מתקיים באישור ובפיקוח משרד הספורט, ומבוסס על תכנית הלימודים המחייבת שפורסמה ע"י המשרד וההתאחדות הישראלית לספורט הרכיבה. תכנית הלימודים כוללת:

  • שיעורי רכיבה
  • תורת ההדרכה
  • התנסות בהדרכה
  • שיעורי ממשק
  • שיעורי וטרינריה
  • שיעורי פרזול
  • שיעורי רכיבת שטח

דרישות קבלה

קבלה לקורס לאחר ראיון אישי

צוות מרצים

איפה ומתי?

קורסים נוספים :

צרו איתנו קשר

רוצים לשמוע
פרטים נוספים?

מדיניות פרטיות

דילוג לתוכן